WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, bilişim teknolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek yerel pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Firewall Güvenlik Sistemleri       
Küçük ve orta ölçekli firmalar ve kurumlar için açık lisans linux tabanlı firewall çözümlerinin yanında, Yerli üretim olan Coslat Firewall cihazlarının yetkili satıcı ve servis hizmetini vermekteyiz. Coslat Güvenlik Cihazı özellikle 5651 yasasına uygun loglamayı tamamen uyumlu yapmakta ve sürekli güncellenmektedir. 

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri 
Yerelde bütün kişisel,  kurumsal masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın bakım onarım işlerini eksiksiz bir şekilde, bütçenizi fazla zorlamadan esnek çözümler üreterek gidermekteyiz. Arızalı olan zihazlarınızı bir telefonunuzla alıp arızasını giderdikten sonra tekrar size teslim ediyoruz. Günümüz ekonomik şartlarını gözününde bulundurarak sizlere yeni cihaz performansında ikinci el cihaz satışlarımızda mevcuttur. 

Web Tasarım Hizmetleri   
Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte işletmeler kurumlar için  web sitelerinin önemi oldukça büyük öneme sahiptir. Birçok sektöre uyumlu Web Sitesi Paket hizmeti ile aynı gün içerisinde bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Zamandan ve paradan tasarruf ederek birçok sektöre uygun web paketlerimizden seçim yapabilir. Dilerseniz bu konu hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.  

Web Hosting Hizmetleri
Sizlere sunduğumuz güçlü altyapıya sahip web hosting paletlerini web sayfalarınızın barındırılmasında güvenle kullanabilirsiniz. Hosting paketlerimiz standart haftalık yedekleniz. Özel isteğe bağlı olarak günlük yedekleme de alınabilmektedir.