WhatsApp
Yükleniyor...

Aydınlatma Metni

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

Kişisel Veriler
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanun hükümleri uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek/tüzel kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veridir. Katılımcı/Müşteri; İpekyolu Bilişim ’ın DEMO ya da LİSANSLI olarak kullanıma sunduğu web paketlerinin kurulumları esnasında; firma unvanını, ad-soyadını, telefon numarasını , e-posta adresini, paylaştığı firma ve kişisel bilgilerini, programa kaydedilen ek kullanıcı bilgilerini İpekyolu Bilişim’e iletmiş, açıklamış, kaydetmiş olabilir. İpekyolu Bilişim, Lisanslı kullanıcıları ayırt edebilmek için Ad, Soyad, Email veya  IP adresi gibi bilgilerini veritabanına kaydeder ve bu bilgileri hiç kimse ile paylaşmaz.

Web Site Paketleri 
Müşterilerimize sunduğumuz hazır web site paketleri çoğu kurumsal firmanın gereksinim duyacağı özellikleri fazlasıyla barındırmaktadır. Beğenip demosuna baktığınız web paketlerini satınb alırken içerisinde test amaçlı eklenmiş verilerle bnirlikte yüklenmekktedir. Web paketlerinde ekstra değişiklik veya yeni modül eklemeleri ücrete tabidir. İstediğiniz özelliklere göre ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.